دوشنبه 28 بهمن 1398  23:48
منو / Menu

گروه تولیدی و بازرگانی آریوفید


گروه تولیدی و بازرگانی آریوفید

به منظور تکمیل حلقه تولیدی شرکت و حل یکی از معضلات پیش روی مرغداران و کاهش ضایعات دان و افزایش کارایی و بهره وری واحدهای پرورشی ، این شرکت در سال 1397 اقدام به تولید در کارخانه ای با ظرفیت 30000 تن در سال در استانهای خوزستان و مرکزی نمود.

این شرکت در راستای ارتقای کیفیت دان و افزایش کارایی و بهره وری و تغییر در ضرایب تبدیل اقدام به تولید انواع محصولات اعم از خوراک طیور شامل : گوشتی، مادر، تخم گذار، کنسانتره دامی اعم از شیری و گوشتی و آبزیان نموده و مصمم است که برای توسعه و رونق هر چه بیشتر و بهتر این صنعت و یاری رساندن در خدمات فنی و بهره گیری از نظرات کارشناسان زبده همچون گذشته حامی و پشتیبان مرغداران و دامداران میباشد. در حال حاضر کیفیت و ضریب تبدیل و صادرات محصولات این شرکت سرآمد و شاخص تعیین کننده و وجه تمایز نسبت به کارخانه های مشابه می باشد. 

گروه تولیدی و بازرگانی آریوفید با عنایت به اینکه در زمینه تهیه و تأمین جوجه یکروزه، خوراک دان کامل و انواع کنسانتره و مکملهای خوراکی و برداشت و عرضه مرغ در انتهای دوره پرورشی با مرغداران محترم همکاری می نماید در بوجود آمدن یک زنجیره غذایی از تولید تا مصرف نقش بسزایی داشته و در تولید و عرضه مستقیم همچنین کنترل قیمت کمک شایانی در کشور می نماید.  

با توجه توانایی متخصصین این شرکت در خصوص جیره نویسی و مدیریت دوره های پرورشی طیور و آبزیان علاوه بر تولید انواع خوراک طیور، این شرکت در زمینه تولید خوراک آبزیان خصوصاً ماهی گرمابی مانند : کپور و قزل آلا و فیتوفاگ با بهترین کیفیت ممکن و بازدهی با ضریب تبدیل بسیار خوب فعال بوده و تامین مواد اولیه و سایر نیازهای مصرفی مشتریان محترم را پوشش می دهد. 

گروه بازرگانی و تولیدی آریوفید به همت مدیران و کارشناسان مجرب و پرتلاش و با کادر علمی متبحر فعالیت خود را در زمینه بازرگانی و تأمین و توزیع غلات و نهاده های دام و طیور و خوراک دام و طیور و آبزیان آغاز نمود. فعالیت این شرکت در زمینه تامین و توزیع طیف وسیعی از محصولات نظیر جو ، گندم ، ذرت سویا و کنجاله از بنادر شمالی و جنوبی کشور بوده است که تاکنون مورد استقبال اکثریت قریب به اتفاق دامداران و مرغداران عزیز در اقصی نقاط مختلف کشور قرار گرفته است.

آدرس :

تهران - خیابان سهروردی -نبش ملایری پور

تلفن ثابت :

فکس :

-

تلفن همراه :

-

ایمیل :

info@ariofeed.com

سایت :

www.ariofeed.com

اطلاعات تماس کارخانه :

-