شنبه 23 آذر 1398  23:18
منو / Menu

درباره ما

به نام خداوند لوح و قلم ، حقیقت نگار وجود و عدم

با توجه به نیاز روز افزون همکاران و فعالان صنعت بزرگ دامپزشکی و دامپروری به دایره المعارفی جامع و کامل و نیز عدم وجود این چنین دانشنامه ای در کشور ، درصدد بر آمدیم که این دانشنامه را گرد آوری و تدوین نماییم.

* دانشنامه جم دربرگیرنده  تمامی اطلاعات وابسته به صنعت بزرگ دامپزشکی و دامپروری ایران اعم از توضیحات انواع  داروها ، واکسن ها ، هورمونها ،  خوراک ها ، مکمل ها ، افزودنی ها، شوینده ها ، ضد عفونی کننده ها ،محصولات شیمیایی ، انواع جوجه یکروزه ، انواع ماشین آلات و ابزارها و کلیه لوازم مورد نیاز دامپزشکی که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند به همراه اطلاعات شرکتهای تولید کننده و یا وارد کننده این اقلام می باشد و همچنین در نسخه جدید قسمت های دسته بندی تخصصی(+500 دسته)، اخبار و اعلام قیمت نیز اضافه شده است.

* قابل ذکر است که توضیحات هر محصول به صورت اختصاصی توسط شرکت تولید کننده ویا وارد کننده آن محصول نوشته شده است و محصولات مشابه نیز دارای توضیحات جداگانه و اختصاصی که توسط شرکت مربوطه ارائه شده است ، می باشند.

این مجموعه :

بزرگترین و کاملترین دارونامه دامپزشکی کشور(100% داروهای موجود در کشور) می باشد.

معرفی کننده تمامی واکسن های دامپزشکی کشور

معرفی کننده تمامی افزودنی های کشور

معرفی کننده تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز دامپروری و دامپزشکی در کشور

معرفی کننده تمامی خوراک ها و کنسانتره های موجود در کشور

معرفی کننده تمامی شرکت های فعال در صنف دامپزشکی و دامپروری کشور

 

*استفاده و عضویت در این برنامه برای کلیه کاربران رایگان می باشد.

*با عضویت در سایت و یا اپلیکیشن (فقط با وارد کردن شماره موبایل) از امکانات بیشتر برنامه و همچنین ما می توانیم نسبت به فعالیت شما ، به شما خدمات تخصصی بیشتری ارائه دهیم.

 *در صورتی که شرکت و یا محصول شما معرفی نشده است یا دارای نواقص می باشد  با ما تماس حاصل فرمایید ، معرفی شرکت ها و محصولاتشان کاملا رایگان می باشد.

* با معرفی برنامه به دوستان و همکاران خود ، پشتیبان و حمایت کننده این پروژه رایگان باشید.

* امیدواریم بتوانیم از پیشنهادات ارزشمند شما در جهت ارتقاء این دانشنامه بهرمند شویم.

 

باتشکر فراوان

دکتر دانیال جهانگیری بابادی و دکتر مریم محمدیان